• grupy 5 i 6 -latki

• Sala- grupa 6-latki
            • Sala- grupa 5-latki
      • Spotkanie z pracownikami Komendy Powiatowej Policji

•          17.09.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, podczas którego utrwalaliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Zapraszamy na szkolnej galerii zdjęć!

• Światowy Dzień Przedszkolaka.

•            20.09.2019r. obchodziliśmy Światowy Dzień Przedszkolaka. Przez cały dzień  wesoło bawiliśmy się. Nie zabrakło zabaw z balonami, tańców, zabaw na świeżym powietrzu, frajdy z puszczania baniek mydlanych.

Zapraszamy do szkolnej galerii zdjęć!

• Wizyta Pana Leśniczego!

•             9.10.2019r odwiedził nas pracownik Nadleśnictwa Browsk. Pan leśniczy przyjechał do nas z ciekawymi zajęciami na temat „Jak przyroda przygotowuje się do zimy?”

Zdjęcia z wizyty w szkolnej fotogalerii!

• „Kręci mnie bezpieczeństwo”

•             11.10.2019r. przedszkolaki chcąc uczcić Dzień Ratownika spotkały się z ratownikami pracującymi w Straży Pożarnej w Hajnówce. Zajęcia były przeprowadzone w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Fotorelacja z zajęć w szkolnej galerii zdjęć!

• Dzień Misia